افزایش فالور اینستاگرام | فالور اینستاگرام | افزایش فالوور اینستاگرام | خرید فالور اینستاگرام | افزایش فالور
افزایش بهره وری در اینستاگرام
2017-02-04
افزایش فالور اینستاگرام | فالور اینستاگرام | افزایش فالوور اینستاگرام | خرید فالور اینستاگرام | افزایش فالور
تاثیر شبکه های اجتماعی بر کسب و کار
2017-02-05
نمایش همه
افزایش فالور اینستاگرام | فالور اینستاگرام | افزایش فالوور اینستاگرام | خرید فالور اینستاگرام | افزایش فالور

افزایش فالور اینستاگرام | فالور اینستاگرام | افزایش فالوور اینستاگرام | خرید فالور اینستاگرام | افزایش فالور

اینستاگرام، محلی مناسبی برای تجارت

اینستاگرام، محلی مناسبی برای تجارت

این روزها اینستاگرام به رشد خود ادامه می‌دهد و کسب‌وکارها هم برای بهره بردن از فواید آن درحال ملحق شدن به این اپلیکیشن شگفت‌انگیز هستند.

اگر با تعجب از خودتان می­پرسید که آیا تجارت شما باید در اینستاگرام باشد یا خیر، بدانید که راه درستی را در پیش گرفته‌اید. این را می‌گوییم چون دلایل این کار، کمی پیچیده‌تر از آن چیزی هستند که ممکن است فکر کنید.

جان سالم به در بردن از تجارت در دنیایی که امروزه تکنولوژی آن را به پیش می‌راند، به توانایی یک سازمان برای شناسایی، جلب کردن و نگه داشتن مشتریانی وابسته است که تقاضاهایشان به سرعت تغییر می‌کند.

فرقی نمی‌کند که شما در تجارت کوچکی مشغول باشید یا یک سازمان چند ملیتی با دامنه‌ی دسترسی جهانی، سریع‌ترین راه برای دسترسی به مشتریان، تدوین و توسعه‌ی یک راهبرد مؤثر در بازاریابی رسانه‌های اجتماعی است.

 • مشتری‌های همیشه متصل امروزی

تکنولوژی حتی شیوه‌ی کسب‌وکار مردم را تغییر داده است. مصرف کنندگان امروزه بسیار مطلع هستند و ارتباط مستمری با دنیای آنلاین دارند. این خیلی مهم است که برای ساختن بخش اعظم کسب‌وکار خودتان با دنیای به سرعت در حال تغییر بازاریابی رسانه‌های اجتماعی همگام شوید.

 • چرا بازاریابی رسانه‌های اجتماعی؟

یک دقیقه از هر چهار دقیقه وقت گذرانی در اینترنت، در یک شبکه‌ی اجتماعی صرف می‌شود. فقط یک لحظه به این واقعیت فکر کنید، رقم فوق العاده‌ای برای مشتریان بالقوه‌ای است که کسب‌وکارها می‌توانند به خود جلب کنند و آنها را نشانه روند.

نمی‌توان انکار کرد که هر تجارتی باید یاد بگیرد که تاکتیک‌های کوتاه مدتی را برای یک بازاریابی آنلاین مؤثر توسعه دهد و نیز برای تبلیغ کردن محصولات و خدمات خود بر یک راهبرد بلند مدت تمرکز کند.

بر اساس گزارش صنعت بازاریابی رسانه های اجتماعی سال ۲۰۱۵ که از سوی شرکت رسانه‌ای سوشیال اگزمینر (Social Examiner) منتشر شد و ۳۷۰۰ بازاریاب را در سراسر جهان مورد پیمایش قرار داده بود، تقریباً تمامی پاسخگویان (۹۶ درصد) گفتند که از بازاریابی رسانه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند.

اهمیت برخورداری از یک راهبرد به خوبی تدوین شده برای بازاریابی رسانه‌های اجتماعی از این واقعیت آشکار می‌شود که ۹۲ درصد از افرادی که مورد پیمایش قرار گرفته بودند اذعان کردند که بازاریابی رسانه‌های اجتماعی را به عنوان عنصری مهم برای رشد کسب‌وکار به حساب می‌آورند. این آمار سال به سال در حال رشد است.

 • رشد شبکه‌های اجتماعی

رتبه بندی رشد شبکه اجتماعی در سال‌های ۲۰۱۴-۲۰۱۵

بنا بر شاخص وب جهانی (Global Web Index) اینستاگرام یکی از سریع‌ترین شبکه‌های اجتماعی روبه رشد است. رتبه‌بندی‌های خاص شبکه‌ها با نظمی نزولی در زیر نشان داده شده‌اند:

پینترست (بیش از ۹۷ درصد)

تامبلر (بیش از ۹۵ درصد)

اینستاگرام (بیش از ۴۷ درصد)

 • اینستاگرام: یک ابزار راحت و دم دستی برای جلب مشارکت مصرف کننده

اینستاگرام، پنجمین شبکه اجتماعی بزرگ در خصوص مالکیت حساب و فعالیت کاربری است. از سپتامبر ۲۰۱۵ این شبکه، کاربران فعالی داشت.

اینستاگرام یک شیوه‌ی بسیار بصری برای به اشتراک گذاری و تعامل است که بر عکس‌ها و ویدئوهای کوتاه متمرکز است.

ویدئو یک ابزار مهم در بازاریابی است، به طوری که ۵۷ درصد از بازاریاب‌ها از ویدئو در بازاریابی خود استفاده می‌کنند و بر اساس گزارش سوشیال اگزمینر، ۷۲ درصد بازاریاب‌ها برنامه‌ریزی می‌کنند تا استفاده‌ی خود از تکنیک‌های بازاریابی مبتنی بر ویدئو را افزایش دهند.

بر اساس تحقیقی از سوی شرکت تحقیقات بازار فارستر (Forrester)، اینستاگرام در مقایسه با فیسبوک یا توئیتر، از سطوح فوق‌العاده بالاتری (۴۰۰ درصد) در تعاملات کاربر- برند برخوردار است.

 • استراتژی مؤثر در بازاریابی آنلاین

وقتی دارید استراتژی بازاریابی آنلاین خودتان را می‌سازید، ازطوفان فکری استفاده کنید و اهداف مشخصی را برای کسب‌وکارتان تنظیم کنید.

رها کردن مسائل بدون برنامه‌ریزی و نقشه، دستور عملی برای حضوری نه چندان گرم و فعال است که میزان فروش را بالا نخواهد کشید یا مشتریان را به وفاداری تشویق نخواهد کرد.

ارزش‌های برند خود را از طریق این مجراها ترفیع و ترقی دهید و خواهید دید که این کار به مشارکت فعالانه فالوورها و مشتریان منجر می‌شود.

به طور خلاصه، اگر محتوای توجه برانگیز تولید کنید، تضمین کرده‌اید که با مخاطب هدفتان در تماس هستید.

 • حضور مؤثر در اینستاگرام و مزایای آن

کسب‌وکارها با استفاده از این پلتفرم، عواید ارزشمندی را به دست آورده‌اند. به هنگام شروع کردن تدوین یک استراتژی، این چند واقعیت را به خاطر داشته باشید:

آگاهی از برند را بالا ببرید: به مشتری‌ها این امکان را بدهید تا نگاه اجمالی به شیوه‌ی کار شما بیندازند، این کار اعتماد ایجاد می‌کند.

روی فروش تمرکز نکنید: تعامل با مشتری و بازخورد گرفتن از او را در اولویت قرار دهید.

ثابت قدم باشید:با فعال و منسجم بودن، شانس پیروی وفادارانه را از سوی مشتری­ها توسعه دهید.

استراتژی متمرکز بر موبایل: اینستاگرام به شما امکان می‌دهد تا از طریق موبایل با مصرف کنندگان در تماس باشید.

گرانت مونرو، نویسنده و مدیرعامل FlashStock Technology میگوید آینده‌ی رسانه‌های اجتماعی، بصری و تجسمی است. در آینده، دیگر وقتی مانند حال حاضر وجود ندارد تا تازه شروع کنید و از اینستاگرام استفاده کنید تا پایگاه مصرف کنندگان خود را تقویت کنید.

 • از داستان‌های موفق بازاریابی یاد بگیرید

کمپین‌های برندهای بزرگ را به دقت مورد مشاهده قرار دهید. برای نام بردن از تنها چند نمونه از این کمپانی‌ها می‌توان به بن اند جری، استارباکس، نایک و ان بی ای اشاره کرد.

این برندها کانون توجه خود را بر ترویج و تبلیغ ارزش برند متمرکز کردند و از تکنیک‌هایی مانند مسابقه، عکس‌های هیجان‌انگیز و تصاویر پیشت صحنه در فرایندهای خلاقانه خود استفاده کردند.

داشتن تعامل بیشتر با مشتریان به معنای فالوور بیشتر و رشد کسب‌وکار است.

رسانه‌های اجتماعی هم می‌توانند همین کار را برای تجارت خود انجام دهند، یعنی وقتی یاد بگیرند که چگونه از آن به نحو کارآمدی استفاده کنند.

این شرکت‌ها محصولات گسترده و متفاوتی دارند، با این همه تمامی آنها به اهمیت اینستاگرام به عنوان یک ابزار بازاریابی اجتماعی پی برده‌اند.

اگر شما تاجری هستید که می‌خواهید به میلیون‌ها مشتری بالقوه دست یابید و روندی از فالو کردن وفادارانه را ایجاد کنید، برند خودتان را از طریق حضور خلاقانه در اینستاگرام تبلیغ کنید.

 • شکستن قفل بازاریابی با جادوی اینستا!

غالبا مدیران زمانی که با پیشنهاد برای سرمایه گذاری زمانی و ریالی و همچنین اختصاص یک نیروی انسانی به فعالیت در این شبکه ها به صورت منظم مواجه می شوند بعضا مقاومت می کنند .

به همین دلیل تصمیم گرفتیم مطلبی در این خصوص برای این دسته از دوستان عزیز ارائه بدیم .

بازاریابی شبکه های اجتماعی، نوعی از بازاریابی اینترنتی است که در آن کسب و کارها و افراد با هدف برقراری ارتباط با مخاطبان و همچنین برندسازی در این شبکه ها حضور پیدا می کنند.

بر طبق تعریف بالا می توان گفت بازاریابی در اینستاگرام نوعی از بازاریابی است که تمرکز بر روی مخاطبان و برقراری ارتباط با آنها اولویت دارد نه بر روی فروش مستقیم محصولات و خدمات.

در حقیقت این نوع بازاریابی بر ایجاد محتوایی استوار است که بتواند ضمن جلب توجه مخاطبان و علاقمندان آنها را به اشتراک گذاری محتوا و صدای برند شما با دوستانشان ترغیب کند .

 •  ایجاد فرصت های تجاری بیشتر

هر گاه شما پست های حرفه ای منتشر می کنید، خواه ناخواه در حال ایجاد فرصت های تجاری بیشتر هستید.

اینکه پست حرفه ای و مورد علاقه مخاطبانتان ارسال کنید قطعا احتمال ایجاد فرصت های تجاری بیشتر را افزایش خواهید داد. هر فیلم، عکس یا کامنتی منتشر می کنید، این شانس را ایجاد می‌کنید که از طرف یکی از مخاطبنتان واکنشی داشته باشد.

هر واکنش ممکن است به بازدید از وب سایت شما و در نهایت به عقد قراردادهای تجاری و یا فرصت های همکاری تبدیل شود.

 • کاهش هزینه های بازاریابی

یکی دیگر از مزایای استفاده از اینستاگرام برای کسب و کارها کاهش هزینه های بازاریابی است. در اینستاگرام از بودجه های سنگین و سرسام آور تبلیغاتی و برندینگ از طریق رسانه های جمعی و چاپی خبری نیست.

سرمایه گذاری در این شبکه به تولید محتوا و طراحی استراتژی و البته سرمایه گذاری زمانی نیروی انسانی شرکت شما معطوف خواهد شد که به نسبت رسانه های دیگر بسیار ناچیز است.

البته استارتاپ ها یا کسب و کارهای نوپا و کوچک با توجه به محدود بودن بودجه ، صاحبان آن شروع به تولید محتوا و نهایتا انتشار آن محتوا در شبکه های اجتماعی خواهند کرد.

اگر شما بتوانید تنها روزی دو ساعت به طراحی استراتژی جهت بهبود ارتباط با مخاطبان و تولید محتوای ارزشمند اختصاص بدید، قطعا نتایج بسیار عالی آن را خواهید دید.

فکر می کنم شما هم با ما هم عقیده باشید که با توجه به قدرت شبکه های اجتماعی این سرمایه گذاری بسیار ناچیز است.

 • بهبود رتبه در موتورهای جستجو

همانطور که احتمالا به خوبی می دونید یکی از بهترین روش های جذب مخاطب بهینه سازی وب سایت یا همان سئو (SEO) است.

پارامترهای امتیازدهی گوگل به صفحات وب جهت رتبه بندی بیش از ۲۰۰ مورد است. یکی از این پارامترها که تاثیری غیرمستقیم در افزایش رنکینگ وب سایت ها دارد فعالیت در شبکه های اجتماعی و ایجاد ترافیک هدفمند از این شبکه ها به سمت وب سایت است.

با انتشار لینک های مطالب و محتوای خود در این شبکه ها و جذب بازدیدکننده، به صورت غیرمستقیم بر روی افزایش رتبه بندی وب سایتتان در گوگل تاثیر خوبی دارد .

یکی دیگر از نکات بسیار مهمی که در رتبه بندی وب سایت ها توسط گوگل انجام می پذیرد “جستجوی برند” است. به این معنی که اگر شما در شبکه های اجتماعی فعالیت مناسبی داشته باشید مخاطبان، برندتان را در گوگل جستجو می کنند و وارد وب سایت شما می شوند.

این امر برای گوگل بسیار حائز اهمیت است و نشان از محبوب بودن و قابل اعتماد بودن برند شما نزد مخاطباتان دارد که طبعا از گوگل هم امتیاز خوبی دریافت خواهید کرد.

 • روش بازاریابی با اینستاگرام

افزایش فالوور برای یک صفحه تجاری، در واقع همان «بازاریابی اینستاگرامی» و «جذب مشتری از طریق اینستاگرام» است.

اگر شما در اینستاگرام فعال نیستید، برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید و چنانچه دارای یک صفحه اینستاگرام متخص کسب‌وکار خود در اینستاگرام هستید، هم‌اکنون می‌توانید برای تجربه یک بازاریابی مدرن و شگفت‌انگیز و جذب سریع مشتری با هزینه‌ای بسیار مناسب، از پکیج‌های افزایش فالوور اینستاگرام استفاده نمایید.

از همین رو اینستاگرام، محلی مناسبی برای تجارت کسب و کار شما می باشد.

افزایش فالوور اینستاگرام | فالور اینستاگرام | افزایش فالور اینستاگرام | خرید فالور اینستاگرام | افزایش فالور